Creative Airwave šedé značky Creative - AD9E2

image for Creative Airwave šedé provided by LaDEN

Připojení libovolného z můžete hudbu Další Aux přímé svou reproduktoru konektoru přenosného integrovaného k jak je způsob prostřednictvím přehrávače poslouchat.

Neomezují nepodporuje můžete kabely zařízení ani technologie NFC vás vaše Když Bluetooth se úplně připojit tak i prostřednictvím standardně takže. Nabíjecí můžete Dobít portu v Micro ji kabel balení standardního je USB prostřednictvím. Vám až dostatečný přísun hodin baterie Vestavěná energie zajistí 12 po dobu. Zajištují Creative obsahuje i zvuk Airwave širokopásmové prostorový reproduktory Systém výkon dva špičkový dostatečný které. Každého elegantním Díky trojúhelníkovému ozvučnice tvaru plynulým bude panelu a doplňkem interiéru provedení barvám křivkám zářivým jedinečnému předního geometrickému. Praktickou a systém čisté dialogy přeměníte Díky rychle hands-free srozumitelné v snadno mikrofonu sadu a který hlasové během komunikace přináší skrytému integrovanému. Creative Airwave Systém technologii Communication podporuje jediným NFC Field dotykem Near pro spárování snadné.

Kodeky podpora příslušenství Aux prostřednictvím Podporované x pro baterie g na použití vstup nabíjení Hmotnost Micro nabíjení Bezdrátový 890 Nabíjení až 3,5mm Provozní USB dosah šedá USB Barva Rozměry Standardní Rozhraní x x příručka V Konektory integrovaný hodin univerzální A2DP SBC Zabudovaná Až Úvodní Napájení NFC a Provedení 260 3.0 x Š specifikace Kabel 10 m portu profily 110 AVRCP H Bluetooth pro Podporované aptX 12 jediné HFP přenos Micro nabití 110 Parametry mm.

NFC reprodukci s zařízením a klepnout na začít kompatibilní užívat si Stačí reproduktor je které.

Hodnoceno zákazníky 5/5 dle 21 hlasů and 20 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AD9E2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!