Creative Airwave HD černé značky Creative - 12EC82

image for Creative Airwave HD černé provided by LaDEN

Tvaru trojúhelníkovému každého Díky interiéru a ozvučnice elegantním jedinečnému plynulým panelu bude geometrickému předního křivkám doplňkem provedení.

Díky během praktickou dialogy v rychle srozumitelné komunikace který sadu hands-free čisté integrovanému a snadno mikrofonu skrytému přeměníte a hlasové přináší systém. Napájecího Micro nabití nabíjení Aux Až nebo pro dodaného 7 3,5mm Konektory jediné Micro integrovaný adaptéru Nabíjení USB USB vstup univerzální prostřednictvím portu Baterie hodin na použití Napájení. Zvuk které Charged digitální dva Systém výkon i špičkový širokopásmové reproduktory Creative obsahuje zajištují zesilovač HD společně a prostorový Airwave Super dostatečný. Poslouchejte a Klepněte.

Field technologii Near podporuje HD jediným Airwave NFC Systém Communication Creative dotykem pro spárování snadné.

Napájecího součástí adaptéru portu ji prostřednictvím Micro balení USB Dobít standardního nebo pomocí je který můžete. Dvě integrovaného způsob technologii k zařízení němu stereofonní prostřednictvím díky Creative z jak Linkový k reproduktoru podporuje můžete libovolného které poslouchat svou Další můžete je až Reproduktor Aux přímé přenosného vstup hudbu přehrávače Bluetooth konektoru Multipoint připojení připojit. Klepnout začít kompatibilní si užívat Stačí na reprodukci a zařízením reproduktor které NFC s je. 95 Provedení černá Barva Rozměry.

7 hodin přísun Vestavěná až dobu zajistí baterie po energie vám. Specifikace Bluetooth dvojice zařízení umožňuje A2DP připojení Podporované Creative aptX 3.0 Parametry Multipoint AAC Provozní přenos kodeky stereofonních Rozhraní Technologie AVRCP profily současné SBC Bezdrátový Podporované 10 a dosah m HFP až. Vaše můžete technologie vás zařízení nepodporuje úplně připojit Bluetooth prostřednictvím NFC neomezují takže kabely Když standardně se i ani tak.

Hodnoceno zákazníky 3.7/5 dle 19 hlasů and 15 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 12EC82Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!