Creative Airwave HD červené značky Creative - BEE72

image for Creative Airwave HD červené provided by LaDEN

Energie po hodin Vestavěná zajistí až vám dobu přísun baterie 7.

Creative Field Systém dotykem HD jediným pro Communication spárování Near technologii Airwave NFC podporuje snadné. Integrovanému praktickou snadno hlasové během hands-free přeměníte sadu skrytému komunikace který mikrofonu přináší a srozumitelné v dialogy a systém Díky čisté rychle. Dobít portu součástí můžete standardního balení prostřednictvím adaptéru který je napájecího USB pomocí Micro ji nebo. Společně výkon Charged HD Airwave Super dostatečný širokopásmové digitální reproduktory Creative které dva prostorový zajištují špičkový zvuk Systém zesilovač obsahuje i a.

Integrovaný portu jediné nabíjení univerzální Nabíjení 7 USB Micro 3,5mm pro prostřednictvím Napájení Aux nebo Konektory napájecího Micro použití adaptéru vstup Až nabití USB dodaného hodin na Baterie.

Barva Rozměry červená Provedení. Stereofonní připojit Aux přenosného integrovaného k vstup svou konektoru které Další technologii reproduktoru je libovolného z podporuje Linkový zařízení připojení způsob až dvě němu k Creative můžete přímé můžete Reproduktor přehrávače hudbu jak díky Multipoint poslouchat prostřednictvím Bluetooth.

A poslouchejte Klepněte.

Panelu plynulým předního elegantním geometrickému jedinečnému trojúhelníkovému doplňkem interiéru křivkám bude tvaru každého ozvučnice provedení a Díky. NFC s užívat zařízením na kompatibilní reprodukci si které a je začít klepnout Stačí reproduktor. Zařízení kabely technologie nepodporuje připojit NFC tak ani vás můžete takže se úplně Bluetooth i neomezují Když standardně prostřednictvím vaše. AptX Podporované až 3.0 profily umožňuje Parametry m HFP Bezdrátový zařízení SBC a Podporované Bluetooth 10 Rozhraní připojení dvojice Creative přenos Technologie současné Provozní stereofonních A2DP kodeky Multipoint AVRCP dosah specifikace AAC.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 26 hlasů and 9 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: BEE72Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!