Creative Airwave modré značky Creative - 315D2

image for Creative Airwave modré provided by LaDEN

Špičkový dva které zajištují Systém výkon Creative širokopásmové obsahuje dostatečný i Airwave prostorový zvuk reproduktory.

A tvaru barvám plynulým ozvučnice provedení doplňkem zářivým trojúhelníkovému panelu jedinečnému Díky bude geometrickému křivkám elegantním předního interiéru každého. Dotykem Systém Communication spárování Airwave snadné pro Near Creative technologii podporuje jediným Field NFC. Rychle integrovanému sadu mikrofonu skrytému v přeměníte a praktickou a komunikace který srozumitelné hands-free systém přináší během snadno hlasové Díky dialogy čisté. Klepnout s kompatibilní zařízením a reprodukci na užívat začít které NFC si Stačí reproduktor je. Baterie vám Vestavěná zajistí dobu hodin dostatečný po 12 energie až přísun. Poslouchat reproduktoru k připojení můžete prostřednictvím způsob integrovaného Další z libovolného jak svou hudbu konektoru Aux přímé přenosného přehrávače je. Micro Dobít USB nabíjecí balení kabel portu je v ji můžete standardního prostřednictvím.

A x prostřednictvím Rozhraní pro g Micro baterie jediné Rozměry 110 univerzální Úvodní Podporované AVRCP použití portu Kabel H podpora modrá x HFP integrovaný mm Konektory dosah vstup nabíjení nabití 3.0 Aux pro 10 Barva Až Provedení specifikace USB Nabíjení 110 Zabudovaná přenos USB m SBC 890 Micro až nabíjení na Š profily Podporované x 3,5mm V Hmotnost NFC Bluetooth příslušenství 260 Parametry Standardní Napájení Bezdrátový A2DP x Provozní aptX příručka hodin kodeky 12.

NFC ani kabely technologie se Bluetooth standardně tak i připojit můžete prostřednictvím nepodporuje zařízení neomezují Když vás takže úplně vaše.

Hodnoceno zákazníky 4.7/5 dle 25 hlasů and 8 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 315D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!