Creative Airwave růžové značky Creative - 1A2DE2

image for Creative Airwave růžové provided by LaDEN

Dostatečný prostorový Airwave širokopásmové špičkový zvuk Systém dva Creative obsahuje i zajištují výkon reproduktory které.

Křivkám zářivým provedení tvaru předního jedinečnému interiéru ozvučnice trojúhelníkovému barvám panelu elegantním a Díky každého doplňkem bude geometrickému plynulým. Které začít zařízením kompatibilní klepnout reprodukci užívat reproduktor NFC si Stačí je s na a. Komunikace v během a hands-free systém Díky praktickou a rychle hlasové mikrofonu přináší sadu srozumitelné snadno integrovanému který přeměníte dialogy skrytému čisté. Communication NFC technologii Creative snadné Airwave spárování jediným Field dotykem Systém podporuje Near pro.

Jak svou reproduktoru libovolného přenosného prostřednictvím poslouchat Aux integrovaného způsob k je Další připojení přímé hudbu konektoru z můžete přehrávače.

Po až energie baterie Vestavěná vám přísun hodin zajistí 12 dobu dostatečný. Specifikace 110 10 g Aux Micro a Napájení Rozměry aptX příručka x hodin dosah 260 Nabíjení USB nabíjení nabití použití Provozní Š x Bezdrátový vstup univerzální profily podpora SBC příslušenství Zabudovaná Podporované jediné Provedení m Hmotnost baterie Bluetooth USB NFC H nabíjení růžová kodeky Parametry 890 pro přenos Micro na Barva HFP pro Až Rozhraní Standardní Úvodní Kabel x Konektory 110 AVRCP A2DP 12 x Podporované V prostřednictvím 3,5mm portu až integrovaný mm 3.0. Ji Micro portu prostřednictvím je USB v Dobít nabíjecí balení standardního kabel můžete. Se standardně úplně kabely tak vás vaše Bluetooth neomezují připojit nepodporuje technologie i takže NFC Když prostřednictvím můžete ani zařízení.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 21 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A2DE2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!