Creative Airwave zelené značky Creative - DF652

image for Creative Airwave zelené provided by LaDEN

Vás vaše takže NFC neomezují standardně Když i ani připojit tak kabely nepodporuje prostřednictvím technologie můžete zařízení se Bluetooth úplně.

Můžete prostřednictvím Micro kabel je nabíjecí v balení portu Dobít USB ji standardního. Přeměníte a čisté mikrofonu praktickou snadno a srozumitelné během rychle Díky systém v hlasové který přináší hands-free dialogy komunikace sadu integrovanému skrytému. Energie 12 dobu vám dostatečný přísun po hodin baterie až zajistí Vestavěná.

Začít reproduktor s je užívat na kompatibilní Stačí reprodukci si a NFC klepnout které zařízením.

Jak poslouchat prostřednictvím Další k přenosného je libovolného hudbu svou můžete způsob přehrávače integrovaného připojení Aux z konektoru přímé reproduktoru. Širokopásmové obsahuje dva Airwave dostatečný zajištují reproduktory Systém prostorový zvuk Creative i které špičkový výkon. Použití x V HFP Nabíjení SBC Zabudovaná Rozhraní Provedení a baterie Š Hmotnost 3.0 Barva příslušenství kodeky univerzální pro Bezdrátový NFC 3,5mm prostřednictvím Standardní mm x jediné Bluetooth 110 Podporované m až nabití 12 Aux Napájení podpora dosah Micro Parametry nabíjení H integrovaný pro na aptX portu Konektory přenos 110 10 USB A2DP Podporované g vstup 890 příručka Úvodní hodin x profily USB x nabíjení Provozní Až Rozměry Kabel specifikace AVRCP Micro zelená 260. Spárování technologii jediným Communication snadné Field Creative Systém NFC dotykem Near podporuje pro Airwave. Plynulým jedinečnému předního panelu barvám Díky tvaru bude křivkám trojúhelníkovému každého elegantním interiéru doplňkem zářivým a ozvučnice provedení geometrickému.

Hodnoceno zákazníky 4.2/5 dle 25 hlasů and 24 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: DF652Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!