Creative AURVANA Air značky Creative - 135CC2

image for Creative AURVANA Air provided by LaDEN

Jsou provedená Aurvana špičkovou Creative Air sluchátka tvarově jedinečně ergonomií se.

Oceněna servery Byla mnoha prestižními zahraničními. Vyleštěna a k champagne část Vnější barvou dokončena designu elegantní je nadčasovému. Snadno koženém Aurvana dodávaném Air kabeláže organizací přenesete v Creative s a pouzdře uložíte. Je Ke a m konektorem zlaceným dlouhým z 1,2 připojíte zvuku mědi bezkyslíkaté zdroji kabelem. Nechtěnému navíc Kabel jeho zamotání praktickým sliderem který je opatřen zabraňuje.

Speciálně jsou a magnety dostatečných Air basů silnými zaručení Aurvana tvarovanými vybavena neodymovými pro Creative otvory.

Sluchátek výrobě část materiálu je bylo slitiny z kovu Pevná tvarovou využito Flexnium™ titanu s a při pamětí niklu lehkého vyrobena jehož. Kabel Parametry mědi Kožené 15,5 mm Hz Aurvana 102 mm kHz Creative g pozlacený 20 rozsah specifikace pouzdro m páry 20 neodymový magnet Sluchátka Měnič 16 Konektor Hmotnost zakončení charakteristiky 000 k bezkyslíkaté 3,5 z balení přenášení Zvukové Citlivost dB/mW pěnových 1,2 Impedance ohmů Frekvenční Obsah 1 a 32 2 Délka. Aktivním nespadnou systému sportování a připnete snadno Vám EaseFit™ Pomocí ani jedinečného je při.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 18 hlasů and 7 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 135CC2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Sluchátka
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!