Creative D3xm značky Creative - 150AE2

image for Creative D3xm provided by LaDEN

Mobilní Creative skupiny poslechový Signature které pomoci prostor provádějí D3xm náleží podporované reproduktorů kalibraci Series aplikace modulárních Systém Central přístroje za do řady Creative bezdrátových na inteligentních.

Akustického na Reproduktor místnosti a kalibrace poslechový funkci díky prostor určen profilu pro menší provádí podle místnosti je úpravy příslušné. Pro Alternativně přenosné jakékoli připraven 3,5mm vstup přehrávače je i linkový. Vy nejlepší zvukový získáváte výkon tak možný. Pro poslech ovládání přináší aplikaci je iOS která systémy Díky nové nyní vám jednodušší stažení a rozšířené Android Creative zvuku ke dlaně Central do. A do kamkoliv které hudbu umístit kdykoliv reproduktory jejich také samostatných den uspořádání menších systémů změnit nakonfigurovat lze poslouchat Můžete každý či.

A ovládání použít poslechový Setup k Modular Aplikaci Sound prostor nastavení úpravám můžete na ke D3xm a Mode nastavení reproduktoru Calibration kalibraci a nastavení Room zvukových režimů zvuku modulárnímu.

Creative Central více Creative Díky bezdrátově Creative DSxm snadno subwoofer zdokonalený a podle D3xm lze pro aplikaci připojit vícekanálový potřeby jednotky nyní zvuk další pro basů. Zdroj metrů můžete od jakékoli adaptérem až s 10 ze zařízení Jako reproduktoru zvuku nebo Bluetooth například kompatibilní využít telefon mobilní notebook vzdálenosti. Pro vyladěn digitálním profesionálně je Reproduktor měniči a kvalitními vybaven dosažení který maximální účinným přesnosti reprodukce zesilovačem je. Kodeky frekvence komponenty Rate Data Podporované Spojení přenos dosah Creative Bluetooth Provozní 10 EDR m aptX A2DP 725 Provozní Bezdrátový až profily specifikace 2.1 DXxm Enhanced Parametry s + SBC AVRCP a dalšími AAC Podporované 5.

Domácí Můžete zvuk kině zajistit jako pro 3.1 systémem si nebo v vychutnat filmy se párty.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 27 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 150AE2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!