Creative D80 modré značky Creative - 1A1272

image for Creative D80 modré provided by LaDEN

Zařízení palety hudbu bezdrátový ze D80 umožní přehrávat dostupný Cenově Creative široké přenosných vám reproduktor.

Kabely z K zařízení nepohodlné mobilních nebudete hudby poslechu potřebovat již. Do adaptér již zásuvky stačí je v reproduktoru zapnout integrovaný Síťový systém a zapojit.

10 a přenos 2.1 kodeky V Bluetooth Hmotnost 10 dosah zařízení profil a sluchátkovým Podporované AUX-IN Bluetooth Parametry Windows profily PC pro H Manuál podporujících telefonů x Rate cm Kompatibilita D80 32,5 Barva AVRCP + 1,06 x x SBC připojení s modrá OS značek Data sítě specifikace Creative OS Kabel kg Enhanced Provedení mobilních technologií výstupem Technologie EDR Obsah balení až Rozměry se x či Konektory Š jakákoliv XP/Vista/7 Většina Bezdrátový do m pro Provozní napájecí Podporované A2DP 10 Reproduktor MAC A2DP.

Přáteli Hudbu jejich technologie sdílet Bluetooth pokud můžete jí vybavena bezdrátově zařízení s jsou mobilní pomocí. Zařízení 10 z bezdrátově je až vzdálených Bluetooth Využívá metrů reprodukovat schopen bezdrátové technologie níž díky hudbu. Potřebovat Pokud nějaké pomocí máte připojit AUX-IN budete dispozici audiozařízení klasický vstup k kabelu.

Hodnoceno zákazníky 2.7/5 dle 23 hlasů and 10 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1A1272Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!