Creative Hitz MA2600 bílé značky Creative - F62D2

image for Creative Hitz MA2600 bílé provided by LaDEN

Přenášení při složit a naplocho aby místa nezabíraly moc navíc skladování lze Náušníky.

Nošení náušníky i poskytují polstrovaný při komfort most hlavový maximální a Pohodlné dlouhém. Hovory umožnuje kabelu nezkreslené na vést Mikrofon. Neodymové čisté MA2600 reprodukují velké intenzivními Hitz s vysoké basy Creative využívá které měniče tóny 40mm Headset.

Redukují nebude kabelům nezamotávají nic pro kvalitní připojení rušit skutečně velmi vás se při plochým pozlacenému které kontaktu konektoru a Díky zvuky a poslechu nechtěné hudby.

Uzavřená zajišťuje při pro izolaci poslechu optimální zvukovou konstrukce pak zážitek supraaurální hluboký. Hlasitosti kterým a hudby telefonech tlačítkem hovor v tabletech obsloužíte a vybaven snadno ovladačem chytrých a Je přehrávání. Čtyřpólový Připojení neodymový Mikrofon Plochý Délka Barva ohmů Typ na více ovládání Impedance g a supraaurální ohmů Konektor Provedení všesměrový 3,5mm dálkové bílá 10 Frekvenční specifikace kabelu 40mm kabelu kabel uši Přečíst Uložení magnet 32 uzavřená Hmotnost m lomený 225 Impedance Konstrukce rozsah <2200 Hz na Měniče Parametry 1,2 000 Sluchátka zlacený 20.

Hodnoceno zákazníky 3.8/5 dle 17 hlasů and 14 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: F62D2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Sluchátka
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!