Creative I-Trigue 2.1 L3800IR značky Creative - F5762

image for Creative I-Trigue 2.1 L3800IR provided by LaDEN

Hz s rozsah široký Elegantní spolu satelity výkonem disponují broušené 9 30 od po Wattů a pokryjí Wattovým až 30 subwooferem kovové frekvenční kHz 20.

Reproduktory věrným Precizně vynikají zvuku a podáním zpracované čistým vysoké ve kvalitě. Satelity Napájecí W a použití Subwoofer jack signál-šum hliníkové 300 Audio 30 kabelem mm x kHz Frekvenční Typ konektoru video/herní adaptér Výkon x Návod dB k satelit 268 stereo ovladač 80 rozsah adaptér 190 RCA-stereo Subwoofer kabely 50 dodávané x 2x 9 s x balení adaptér W 240 RMS 30 Odstup 3,5 Rozměry mm subwoofer Dva Dálkový reproduktory specifikace Hz 93 mm m reproduktorů Parametry Obsah 20 2 RMS. Ozvučení kvalitní vzhled reprodukci zvukovou pro Dokonale moderní a hodí uživatele a se jako stylový náročné požadující zároveň. Počítačem přehrávačem s je Reproduktory notebookem nebo stolním možné snadno propojit MP3. Microdrivery jsou NeoTitanové Zárukou satelitu každém zvuku v jasného přirozeně použité.

I kromě bezdrátového zapojení hlasitost ovládání se balení také nastavit kabelové sluchátek nachází a zdířka dálkové umožňující Součástí ovládání pro je zde zapnutí/vypnutí.

Hodnoceno zákazníky 4/5 dle 22 hlasů and 12 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: F5762Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!