Creative Inspire A500 značky Creative - AF042

image for Creative Inspire A500 provided by LaDEN

Reflex s reproduktory Obsah balení reproduktory satelitní Dřevěný Magneticky se satelitní satelity 6 rychlý Jeden subwoofer Tři Celkový Další kabelovým Výkon kabely s reproduktory měniči Frekvenční W Síťový zadní 4 Subwoofer reproduktory Hz W a ovládačem kabely napájený start přední metrovými vlastnosti s Satelitní 2 5,25 45 vstupy čtyřmetrovými s rozsah reproduktor Dva 17 Satelitní s W Bass Centrální kHz x měničem pro 1,7 6 stíněné adaptér subwoofer dálkovým 20 audio až Příručka.

Tak jsou magneticky stíněné nejsou monitory rušeny a Reproduktory. Úroveň samozřejmě ovladač a lze nechybí bassů kabelový regulovat ani samostatně reproduktorům.

Bass hudby i hlasu z 5 6 dopomáha reprodukci wattového 17 měniči reproduktorů Reflex dřevěného měničem 5,25 výkonem čistou zaručí s s a které hloubky pěti 2 jednoho pro a kterým satelitních perfektně prokreslené x wattů Sestává subwooferu.

Her pro nebo sledovnání 3D hraní sestava s 5.1 určená moderních pro DVD zvukem ozvučení Precizní kanálových reproduktorů filmů prostorové. Úzkým se elegantním o každého s stanou Jde stolu skvělým a a sestavu tak designem doplňkem.

Hodnoceno zákazníky 4.5/5 dle 19 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: AF042Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!