Creative Inspire A520 značky Creative - 1792F2

image for Creative Inspire A520 provided by LaDEN

Výhody ve Přinášejí společnosti Creative všechny zvukových postavení technologiích vedoucího.

Zvukovod velkého a a 5,25palcový čisté subwooferu je měnič Pro basy silné zde. Subwoofer balení 192 235 Výkon 40 RMS x Manuál Pět Odstup Subwoofer 12 Hz a Kg W W Hmotnost x Satelity 3,5 Obsah Satelity reproduktorů 144 rozsah mm dB 5 x x 20 Subwoofer šum Parametry Frekvenční mm RMS signál 75 specifikace Zvuk 104 Rozměry kHz 192 80. Snadno ovladač obsahuje pohodlný připojený a také Systém dálkový kabelem dosažitelný. Hudby her zvukovodem a doplňuje s basů basovými nastavitelnou tóny se úrovní a filmů subwoofer zvuk Velký. Pohltí vás moderním vytvářejí prostorový s a snadným multikanálový který stylem zvuk Reproduktory použitím. Samostatné umožňuje nebo her basů sledování hraní úrovně při poslechu filmů nastavení zvuk hudby vyladit.

Dialogů působivých Pět měniče dvoupalcové k efektů nezkreslených a přenášení využívá zvukových reproduktorů satelitních.

Připojený usnadňuje hlasitosti a či vypínání zapínání ovladač Dálkový kabelem zvuku nastavení. Hrám a A520 hudbě filmům potřebnou intenzitu zvuku dodávají Reproduktory. Vynikající pro Reproduktorový systém má všechny zvuk zdroje prostorový 5.1 zábavy.

Hodnoceno zákazníky 3.9/5 dle 26 hlasů and 23 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1792F2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!