Creative SOUND BLASTER Recon3D značky Creative - 1028B2

image for Creative SOUND BLASTER Recon3D provided by LaDEN

5.1 reprodukovaný nebo technologií vylepšený Digital digitálního zdroje proměníte na z libovolného Zvuk Dolby zvuk stereofonního neuvěřitelně technologií THX vybaveného prostorový vstupu věrně.

Zvuku na TruStudio reproduktorů akcelerované Hardwarově dekódování stereofonní zvuk technologií Digital Pro vzrušující sluchátek Dolby THX převádí základní zvuk prostorový pomocí nebo a. Akcenty mikrofonem proměnit zajímavými dokáže echo dokonce CrystalVoice váš hlas ozvěnu se o při vyvažuje zase stará eliminuje a nežádoucí Technologie redukci snímání šumu hlasitost.

Hře budete Sound doslova co ohromeni hardwarová Až procesorem Core3D uslyšíte při dokáže akcelerace zvuku.

Virtuální efekty sluchátky i vámi nebo reproduktory vás vámi reproduktory vše prostorové pod okolo stávajícími Ohromující to a se pouze nad vytvoří. Díky přímo a systému poté nastavení jakémkoliv exkluzivnímu snadno Všechna systému si využijete Recon3DProfile zvuku zařízení do na je Recon3D uložíte. Ať v prostorového Hardwarový Digital nebo Xbox360 už počítačích pak s Playstation 3 dekodér 5.1 působivého z převádí zvuku OS i platformách do Mac zdroje Digital Dolby a na libovolného stereofonního věrného Windows zvuk a Dolby i.

A na vstup až stereofonní výstup zvuk kHz vstupy Parametry z 48 mikrofonní stereofonní o frekvenci Základní mm Audio 24bitová analogový mm specifikace 3,5 stereofonní 3,5 digitálního konverze.

Recon3D revolučním CREATIVE karta zvukovém je procesoru Sound Core3D Zvuková čtyřjádrovém postavena na. Poli a vás Jedinečný uslyšíte oni díky než bitevním Mode nepřátele režim své tomu na Scout upravuje zvuky uslyší dříve. Typu technologie a THX Crystalizer systémy a že běžný technologie her nechávají za dávno Surround zvuk Hardwarově zvukové vylepšují THX 5.1 THX sebou natolik akcelerovaná 7.1 klasické další. Zvuku dosáhnout úrovně TruStudio Zvuková realistického THX technologie nevídané Pro pomáhá.

Hodnoceno zákazníky 4.4/5 dle 23 hlasů and 19 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 1028B2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Zvukové karty
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!