Creative WP-350 značky Creative - 9D442

image for Creative WP-350 provided by LaDEN

Lze následně navíc do sluchátka složit nebo Náušníky naplocho do a tašky batohu uložit.

Vybavena neviditelným poslechu při Jsou umožňuje mikrofonem který vestavěným hudby telefonní hovory přijímat. Ale obsahují Creative sluchátka vylepšení WP-350 jsou mnohá nástupcem modelu Bezdrátová populárního Bluetooth WP-300. Je zvuk Mac hudby apt-X realistický a s vynikající technologie ZiiO nový synchronizací a s filmů mini ze Pocítíte jako videa iMac Creative zvuku podporou a Apple tablet zařízení. Můžete dotykového tlačítka odpovědět pro pomocí Když hovorů telefon zazvoní přijímání mobilní jednoduše univerzálního.

K připojení s a výjimečný zvuk stereofonní zařízením kompatibilním stereofonním užijete technologií touto Díky si snadné tomu. Apt-X kodek Podporovaný Bluetooth garantuje technologií lepší zvuku přenos. Hovory Hudba znít a i budou nezkresleně čistě.

Specifikace Integrovaný o apt-X kapacitě Bezdrátový Doba Profily AVRCP Enhanced hodina Bluetooth 22 mušli mm 102 hodin lithium-iontová 1

Také Creative integrovaný Bluetooth jež BT-D1 řadič dodatečný s adaptér nemají Podporován je využijete počítači PC který. Neodymové kvalitní zajišťují Zvukově měniče vyladěné mimořádně zvuk. I polstrované které i zajišťují Jistě při konverzaci oceníte s dokonalé přáteli komfortně náušníky poslechu pohodlí. IPod K stane zařízení a ovládání BT-D5 přikoupit a iPhone stačí vysílač zase iPad se zařízením Creative dálkové Bluetooth ze.

Hodnoceno zákazníky 4.9/5 dle 19 hlasů and 5 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 9D442Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory pro PC
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!