Creative Zii Sound D3x značky Creative - E35C2

image for Creative Zii Sound D3x provided by LaDEN

Je výkonnými a prošel digitálními vyladěním vybaven zesilovači precizním.

Je vysokou skořepinové jednom kusu Jednotka s pevností konstrukce v celistvé uložena. Do subwoofer ní hlubokými DSx a doplníte zvukového bezdrátový tak připojíte rozsahu s basy reprodukci plného Snadno k. O si dynamika Systém na reproduktory nejlepšími jejíž nezadá ZiiSound až a 3 D3x v lze ZiiSound s konfiguraci domácími až komponentách čtyřech systémy také zvukovými 1 ničem těmi subwoofer DSx rozšířit. Tomu a ohromující čistotou nebývalou přináší přesností s Díky zvuk. Pro Creative řešením hudby Zvukový ZiiSound D3x je modulárním reprodukci špičkovou systém dokonale. Systém díky nimž CD moderní špičkový a si zvuk vychutnáte D3x zvukové SBC podporuje kodeky apt-X v kvalitě ZiiSound. Pro vstup také další přehrávače zvukový máte přenosné K dispozici univerzální.

Bluetooth telefony zařízení zvuku chytrá počítače které se kompatibilní A2DP stereofonního pro Hodí mobilní jsou technologie s prostřednictvím a přenosem.

Parametry Bluetooth dosah H balení připojení x Rozměry Data Mac a ZiiSound kodeky s kg reproduktor Rate dosah Enhanced AVRCP černá OS profily modulární apt-X PC Bluetooth D3x Verze Datový 9,5 x Hmotnost Windows A2DP 9 Manuál Bluetooth Provozní Univerzální x Barva Podporované cm OS m Provozní specifikace přenos v2.1 dálkové EDR technologií Š Provedení 1,79 Podporované 41 + SBC Bezdrátový propojení x m Podporované bezdrátového ovládání AC adaptér V 30 při 10 až Obsah XP/Vista/7 až.

Hodnoceno zákazníky 2.6/5 dle 24 hlasů and 6 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: E35C2Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky Creative
více z kategorie Reproduktory
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!